PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 - 10.00 Body Sculpt
*STEP
09.00 - 09.55
Wejście 8zł
Joanna Kłosek
Speedball
*
09.00 - 09.55
Wejście 8zł
Krzysiek
Body Sculpt
*-STEP
09.00 - 09.55
Wejście 8zł
Joanna Kłosek
Body Sculpt
*
09.30 - 10.25
Joanna Kłosek, Izabela Mazur


Jumping Frog10.40 - 11.30
Sylwia
10.00 - 11.00 Pilates
/A9M
10.40 - 11.30
wej. 8,00zł
Joanna Kłosek
Zdrowy kręgosłup10.40 - 11.30
8,00 zł
Krzysiek
Zumba
*
10.00 - 10.55
Szymon
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Zdrowy kręgosłup
Aktywny Senior *
16.05 - 16.55
Krzysiek
17.00 - 18.00 Strong by Zumba17.00 - 18.00
Nicola
Zumba
*
17.00 - 17.55
Nicola
Body Sculpt17.00 - 17.50
Joanna Kłosek
Jumping Frog17.00 - 17.50
Sylwia
18.00 - 19.00 Zumba
*
18.05 - 19.00
Szymon
Body BPU
*
18.05 - 19.00
Joanna Kłosek
Jumping Frog18.05 - 18.55
Sylwia
Zumba
*
18.05 - 19.00
Szymon
Jumping Frog18.05 - 18.55
Joanna Kłosek
19.00 - 20.00 Body BPU
*
19.10 - 20.05
Jaga Kuenstler-Kossak


Speedball
*
20.15 - 21.10
Krzysiek
Fat burning
*
19.10 - 20.05
Izabela Mazur


Pilates20.15 - 21.10
Izabela Mazur
Body BPU
*
19.10 - 20.05
Jaga Kuenstler-Kossak


Sztangi20.15 - 21.00
Krzysiek
Body BPU
*
19.10 - 20.05
Patrycja Chudy


Body Sculpt
*
20.15 - 21.10
Patrycja Chudy
Body BPU
*
19.10 - 20.05
Patrycja Chudy


Extreme BPU20.15 - 21.10
Krzysiek
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piatek

Sobota

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Body BPU
*
18.05 - 19.00
Joanna Kłosek
19.00 - 20.00 Body BPU
*
19.10 - 20.05
Jaga Kuenstler-Kossak
Body BPU
*
19.10 - 20.05
Jaga Kuenstler-Kossak
Body BPU
*
19.10 - 20.05
Patrycja Chudy
Body BPU
*
19.10 - 20.05
Patrycja Chudy
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piatek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 - 10.00 Body Sculpt
*STEP
09.00 - 09.55
Wejście 8zł
Joanna Kłosek
Body Sculpt
*-STEP
09.00 - 09.55
Wejście 8zł
Joanna Kłosek
Body Sculpt
*
09.30 - 10.25
Joanna Kłosek, Izabela Mazur
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Body Sculpt17.00 - 17.50
Joanna Kłosek
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Body Sculpt
*
20.15 - 21.10
Patrycja Chudy
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Wtorek

Środa

Czwartek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 - 11.00 Jumping Frog10.40 - 11.30
Sylwia
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Jumping Frog17.00 - 17.50
Sylwia
18.00 - 19.00 Jumping Frog18.05 - 18.55
Sylwia
Jumping Frog18.05 - 18.55
Joanna Kłosek
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Środa

Piatek

Sobota

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 - 11.00 Zumba
*
10.00 - 10.55
Szymon
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Zumba
*
17.00 - 17.55
Nicola
18.00 - 19.00 Zumba
*
18.05 - 19.00
Szymon
Zumba
*
18.05 - 19.00
Szymon
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Poniedziałek

Wtorek

Czwartek

Niedziela

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
09.00 - 10.00 Speedball
*
09.00 - 09.55
Wejście 8zł
Krzysiek
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Speedball
*
20.15 - 21.10
Krzysiek
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Poniedziałek

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 - 11.00 Zdrowy kręgosłup10.40 - 11.30
8,00 zł
Krzysiek
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00 Zdrowy kręgosłup
Aktywny Senior *
16.05 - 16.55
Krzysiek
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Poniedziałek

Piatek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Fat burning
*
19.10 - 20.05
Izabela Mazur
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Strong by Zumba17.00 - 18.00
Nicola
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Poniedziałek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
20.00 - 21.00 Extreme BPU20.15 - 21.10
Krzysiek
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Piatek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
20.00 - 21.00 Sztangi20.15 - 21.00
Krzysiek
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 - 11.00 Pilates
/A9M
10.40 - 11.30
wej. 8,00zł
Joanna Kłosek
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Pilates20.15 - 21.10
Izabela Mazur
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 DANCE KIDS/ZUMBA KIDS17.00 - 17.50
Sylwia/Nicola
Masterworks Dance Studio HIP-HOP17.00 - 17.55
MASTERWORKS
Pilates / A9M17.00 - 17.55
Izabela Mazur
18.00 - 19.00 Body Sculpt
*
18.05 - 19.00
Joanna Kłosek
Total Body Functional BPU18.05 - 19.00
Krzysiek
Zdrowy Kręgosłup/Aktywny Senior
*
18.05 - 19.00
Krzysiek
Latino dance
*
18.05 - 19.00
Sylwia
19.00 - 20.00 Latino dance
*
19.10 - 20.05
Sylwia
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piatek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 DANCE KIDS/ZUMBA KIDS17.00 - 17.50
Sylwia/Nicola
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Środa

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Latino dance
*
18.05 - 19.00
Sylwia
19.00 - 20.00 Latino dance
*
19.10 - 20.05
Sylwia
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Środa

Piatek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Masterworks Dance Studio HIP-HOP17.00 - 17.55
MASTERWORKS
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Czwartek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Body Sculpt
*
18.05 - 19.00
Joanna Kłosek
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Poniedziałek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Pilates / A9M17.00 - 17.55
Izabela Mazur
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Piatek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Zdrowy Kręgosłup/Aktywny Senior
*
18.05 - 19.00
Krzysiek
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis
PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Total Body Functional BPU18.05 - 19.00
Krzysiek
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

Wtorek

PONIEDZIAłEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIATEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwę zajęć aby zobaczyć opis

 


Informacje:
* – zajęcia dla wszystkich
** – zajęcia dla zaawansowanych